معرفی فروشگاه :


افتتاح فروشگاه رزین دایان را به شما دوستداران و هواداران تبریک می گوئیم … در آغاز بهتر می دانیم گزیده ای کوتاه از فعالیت خود را برای شما شرح دهیم ؛ مدیریت رزین دایان به همراه پرسنل زحمت کش خود در سال 1396 با تاسیس آزمایشگاه و فروشگاه رزین دایان و نیز با تکیه بر دانش فنی و تحصیلات دانشگاهی خود در زمینه متالورژی و صنعت قالب سازی ، اقدام به بومی سازی این صنعت گرانبها در استان خراسان رضوی نمود.

در واقع ؛ رزین ترکیبی است طبیعی یا مصنوعی که در صنعت، معماری داخلی و هنرهای تجمسی کاربرد فراوان دارد. رزین به واسطه ماده هاردنر (سفت کننده) خودش را گرفته و سخت می شود. از آنجا که رزین در آب حل نمی شود به عنوان یک ماده ضد آب کننده در زمینه های مختلف کاربرد دارد. حلال رزین الکل و استون است. رزین های مصنوعی بسیار متنوع هستند. از جمله رزین های مصنوعی می توان به رزین پلی استر، رزین آپوکسی، رزین وینیل استر، رزین فنولیک و … اشاره کرد. در میان این تنوع، رزین پلی استر و آپوکسی مواردی هستند که در کارهای هنری استفاده می شوند. رزینی که ما به دنبالش هستیم و برای ساخت زیورآلات رزینی استفاده می شود، رزین اپوکسی است.

رزین دایان افتخار دارد با بیش از دو سال متوالی کار و تلاش مستمر در این صنعت با ابتکار عمل و آزمایش های مختلف به فرمولی خاص و استاندارد در زمینه ی ساخت قالب های مرغوب رسیده و در این ایام  همزمان  رضایت صدها مشتری را در اقصی نقاط کشور کسب کرده است و به جرات می توان گفت در زمینه قالب های سیلیکونی مقام نخست را از آن خود کرده است.

در حال حاضر آزمایشگاه و فروشگاه رزین دایان با پرسنل خدوم خود آماده پذیرش سفارش های شما در سال جاری می باشد.