مشتریان عزیز به هنگام خرید محصول می توانند هریک از روش‌های ارائه شده را انتخاب نمایند.

مشتریان ساکن مشهد

 1.  الوپیک (پس کرایه و پرداخت هزینه توسط مشتری)
 2.  اسنپ باکس (پس کرایه و پرداخت هزینه توسط مشتری)

مشتریان ساکن شهرستان

 1. پست پیشتاز (پرداخت مبلغ به هنگام خرید محصول)
  این روش مبلغ پستی را بر اساس نرخ پستی سال ۱۳۹۶ (آخرین نرخ محاسبه فعلی) محاسبه می کند. نحوه محاسبه بر اساس نرخ پستی بر اساس وزن، مبلغ بیمه، مالیات پستی و مسافت از مبدا تا مقصد بر اساس موقعیت دو استان نسبت به هم می باشد. لازم به ذکر است که مبلغ محاسباتی به صورت اتوماتیک بر اساس واحد پول ایران و واحد وزن تعیین شده ، محاسبه و به صورت اتوماتیک به واحد های تعیین شده تبدیل میشود.
 2. تیپاکس پس کرایه و پرداخت هزینه توسط مشتری
  این روش مبلغ تی پاکس را بر اساس وزن، مبلغ بیمه، مالیات پستی و مسافت از مبدا تا مقصد بر اساس موقعیت دو استان نسبت به هم می باشد. لازم به ذکر است که مبلغ محاسباتی (بین 20 الی 50 ت متغیره ) به صورت پس کرایه و پرداخت هزینه توسط مشتری در هنگام تحویل کالا میباشد .

مدت زمان ارسال سفارش

مدت زمان ارسال قالب های سیلیکونی به ترافیک کاری از 3 روز کاری تا 10 روز کاری می باشد {بستگی به تعداد و مدل قالب }. جهت دریافت تاریخ ارسال سفارش به پیچ اینستاگرام ما مراجعه کنید resindayan4

 

به اطلاع مشتریان عزیز می‌رساند،

 1. دسته ای از محصولات فروشگاه با کلاس ارسالی فقط تی پاکس تعریف شده به این معنی که ارسال توسط شرکت پست امکان پذیر نمیباشد (مثل :رزین اپوکسی و..)
 2. برای خریدهای بالاتر از 1/۰۰٫۰۰۰ تومان هزینه ارسال رایگان خواهد بود .
 3. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی است و کلیه سفارشات ثبت شده در ‏‌طول روزهای کاری و اولین روز پس از ثبت سفارش، پردازش می‌‏شوند.
 4. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به وسیله ارسال فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش و ارسال قرار می‏‌گیرند.
 5. رزین دایان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با این وجود در صورت بروز مشکل در پردازش و ارسال نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.