نمایش 1–12 از 233 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

اسپری قالبگیری سیلیکون فام

27,000 تومان
💢اسپری قالب گیری سیلیکون روش مصرف : برای ایجاد فیلم ظریف و یکنواخت ابتدا محل مورد نظر از بقایای مواد جداکننده دیگر کاملا پاک و تمیز نموده و پس از تکان دادن قوطی از فاصله حدودا 30 تا 40 سانتی متر بر روی سطح مورد نظر اسپری کنید

استند زیورآلات طرح فرشته و گل

60,000 تومان
💢استند جواهرات طرح فرشته و گل 💗برای نگهداری از زیورآلات ، بدلیجات و طلاهای خود این استند زیبا و عروسکی را به شما پیشنهاد می کنیم.

استند زیورآلات طرح کاکتوس

60,000 تومان
💢استند زیورآلات طرح کاکتوس 💗برای نگهداری از زیورآلات ، بدلیجات و طلاهای خود این استند زیبا با طرحی دکوری را به شما پیشنهاد می کنیم.

استند زیورآلات طرح گربه

60,000 تومان
💢استند زیورآلات طرح گربه 💗برای نگهداری از زیورآلات ، بدلیجات و طلاهای خود این استند زیبا و عروسکی را به شما پیشنهاد می کنیم.

اسفنج نانو مدل Grey Giant

55,000 تومان 45,000 تومان
(Grey Giant) ابر غول خاکستری یکی از منحصر به فرد ترین محصولات کمپانی گلوبال پریفر آلمان بوده و دارای خاصیت تمیزکنندگی بسیار بالایی است. این محصول برای تمیز کردن سطوح نیاز به هیچ گونه مواد شوینده ندارد و فقط با کمی رطوبت آب می توانید شاهد خاصیت پاک کنندگی خارق العاده ی آن باشید. اسفنج غول خاکستری تمام مواد به جا مانده از جمله لکه چربی، دوده، لاک، جوهر، زنگار، چسب، رنگ، جرمهای سخت و غیره را از روی تمام سطوح پاک می کند. لازم به ذکر است هریک از اسفنج های موجود در بسته برای حدود 10 مترمربع استفاده، کفایت می کند و رفته رفته بر اثر استفاده، سائیده شده و تدریجا از بین می رود.یکی از موارد استفاده بی نظیر این اسفنج، جهت پاک کردن خط و خش بجا مانده روی بدنه خودروست. بطوریکه حتی خطوطی را که با پولیش ازبین نرفته اند را پاک می نماید. (روی اتومیبل های رنگ روشن استفاده گردد). برای استفاده راحت تر، هریک از اسفنج ها را به دو قسمت تقسیم کرده و پس از تمام شدن از تکه بعدی استفاده نمایید.از یک تکه اسفنج بارها و بارها می توان استفاده نمود.

اکلیل دانه درشت

2,000 تومان
💢دانه درشت با ثبات رنگی 5گرم بدون وزن ظرف

اکلیل دانه درشت

5,000 تومان
💢دانه درشت با ثبات رنگی 5گرم بدون وزن ظرف

اکلیل دانه ریز

3,000 تومان
💢دانه ریز با ثبات رنگی بالا 💗درخشندگی فوق العاده ای و مخصوص اپوکسی میباشد

اکلیل دانه ریز

2,000 تومان
💢دانه ریز با ثبات رنگی بالا 💗درخشندگی فوق العاده ای و مخصوص اپوکسی میباشد

اکلیل رشته ای

5,000 تومان
🌈صورتی*آبی*بنفش*نارنجی*طلایی  

بست آویز گردنبند

250 تومان350 تومان
💢بست آویز گردنبند 📐 در2 سایز 💗مناسب برای گردن آویز و دستبند 📽قیمت هر عدد 💳قیمتcod A : ت 350 💳قیمتcod B : ت 250